TRY  
Türkçe  

Urfa havalimanı araç kiralama

Yayınlanma Tarihi: 08/02/2018
Urfa havalimanı araç kiralama
 
Urfa’ya tatil, iş ya da hangi amaçla gelmiş olursanız olun bu şehrin havası sizi saracaktır. Havalimanı’ndan indiğiniz andan itibaren peygamberler şehrinin tarih kokan sokakları sizi içine çekecektir. Şehirde Şanlıurfa GAP Havalimanı ismiyle hizmet veren bir tane havalimanı bulunmaktadır. Burada Urfa havalimanı araç kiralama hizmetleri konforunuzdan ödün vermeden harika bir tatil geçireceksiniz. İş amacıyla gelmiş olsanız bile profesyonelliğinizi her an yansıtacaksınız. 
 
Yağışın genelde az olduğu Urfa’da karasal bir iklim hâkimdir. En sıcak dönemi temmuz, en soğuk dönemi ise ocak ayı olan Urfa’da planlarınızı yaparken bu noktalara da dikkat ederek gerçekleştirirseniz hem daha fazla keyif alırsınız hem de daha verimli bir tatil yapmış olursunuz. Ortalama sıcaklığı 18 derece olan Urfa’da hava durumu sorunu yaşamadan seyahatinizi yapmak için Urfa havalimanı araç kiralama olanaklarından faydalanabilirsiniz. 
 
Sıra geceleri ve dost meclisleriyle dünyaya ün salan Urfa’nın kendine has gece hayatı ve toplantılarıyla farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Yörenin pek çok türküsünün ve şarkısının söylendiği, keyifli sohbetlerin edildiği lezzetli yemeklerin yendiği anlara şahitlik edeceksiniz. Urfa’da yapılması gerekenlerin başında yer alan sıra geceleri ve dost meclislerine katılarak yörenin içtenliğini ve samimiyetini en yakın şekilde tanık olacaksınız. 
 
Kahvaltısından akşam yemeğine, tatlısından kahvesine farklı ve zengin bir mutfak kültürüne sahip olan Urfa’da tatmanız gereken yemeklerin de bir listesini yapabilirsiniz. Mırra kahvesi ile çiğ köftesine, şıllık tatlısından çiğ köftesine hem tanınmış hem de tanınmamış pek çok farklı tadın sırrına erişebilirsiniz. Ağzı açık, biyan balı, tırşik, zingil, bişe, semsek, lıklıkı köfte, söğülme, karlamaç, hortleşor ve farklı farklı kebap çeşitlerini deneyebilirsiniz. 
 
Urfa turizminin gelişiminde hem yemek kültürünün hem de tarihi ve efsanelerinin önemli bir yeri vardır. Şehirde gezilecek yerlerin listesi oldukça uzun. Farklı çağlarda pek çok medeniyete ev sahipliği yapan bu şehirde Urfa havalimanı araç kiralama hizmetleri sayesinde bu tarih kokan yerleri keyifle gezebilirsiniz. İnbaşı Mağaraları, Göbeklitepe, Balıklıgöl, Harran, Eski Şehir, Şuayb Şehri, Halfeti gibi kartpostal karesine benzeyen yerleri konforlu bir şekilde dolaşabilirsiniz. Kutsal kitaplar için de önemli olan Urfa’da ruhani havayı solurken içinize maneviyatın dolduğunu hissedeceksiniz. 
 
Urfa’da bulunan Selahaddin Eyyubi Camii, Ulucami ve Eyyüp Peygamber'in Makamı gibi manevi mekanları da ziyaret ederek bu kentte huzurun sokaklarında dolaşacaksınız. Sakinliği ve huzuru doya doya hissedeceğiniz, tarihsel dokunun yoğun bir şekilde bulunduğu bu şehirde hayatın karmaşasından bir süre kendinizi ayırarak seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz. 
 
 

Yeni Yazılar

urfa otogar araç kiralama

Urfa Otogar Araç Kiralama

Devamını oku

Urfa araç kiralama firmaları

Urfa araç kiralama firmaları

Devamını oku

Şanlıurfa araç kiralama firmaları

Şanlıurfa araç kiralama firmaları

Devamını oku

Urfa havalimanı araç kiralama

Urfa havalimanı araç kiralama

Devamını oku

Şanlıurfa havalimanı araç kiralama

Şanlıurfa havalimanı araç kiralama

Devamını oku

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

http://www.assistcarurfa.com/ © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır -